Cluster 1-2

1-2A: Esther Bours (e.bours@meerderweert.nl) en Annemie Berntsen (a.bertsen@meerderweert.nl)
1-2B: Janne Goijens (j.goijens@meerderweert.nl) en Demi Neele (d.neele@meerderweert.nl)
1-2C: Laura Doemges (l.doemges@meerderweert.nl) en Floor Kirkels (f.kirkels@meerderweert.nl)
1-2D: Annie Verkennis (a.verkennis@meerderweert.nl)

Schakelklas: Margo Janssen
Onderwijsassistente: Angelique Gielens (a.gielens@meerderweert.nl)

Cluster 3-4

3A: Sandra van Ulft (s.mackus@meerderweert.nl) en Bair Beijnsberger (a.beijnsberger@meerderweert.nl)
3B: Susan Kanters (s.kanters@meerderweert.nl) en Sonja Abbas (s.abbas@meerderweert.nl)
4A: Marie-Jeanne Meulen (m.meulen@meerderweert.nl) en Bair Beijnsberger
4B: Lisette Mansvelt (l.mansvelt@meerderweert.nl) en Petra Verstappen (p.verstappen@meerderweert.nl)
Onderwijsassistente: Cora de Heer (c.deheer@meerderweert.nl)

In de ochtenden wordt in bovenstaande samenstelling gewerkt.
In de middagen wordt ook jaargroepoverstijgend (3 en 4 samen) gewerkt.  

Cluster 5-6

5: Niels Caris (n.caris@meerderweert.nl) en Ralph Wulms
6A: Sanne Graus (s.graus@meerderweert.nl) en Reggy Vleeshouwers (r.vleeshouwers@meerderweert.nl)
6B: Reggy Vleeshouwers en Chantal Kwaspen (c.kwaspen@meerderweert.nl)
Onderwijsassistente: Cora de Heer

In de ochtenden wordt in bovenstaande samenstelling gewerkt.
In de middagen wordt jaargroepoverstijgend (5 en 6 samen) gewerkt.  

Cluster 7-8

7-8A: Nikki van den Boom (n.vandenboom@meerderweert.nl) en Yvonne Hermans (y.hermans@meerderweert.nl)
7-8B: Joyce Boer (j.boer@meerderweert.nl) en Yvonne Hermans
7-8C: Erik Schaeken (e.schaeken@meerderweert.nl)
7-8D: John Bogie (j.bogie@meerderweert.nl) en Ralph Wulms
Onderwijsassistente: Gertie Thijssen (g.thijssen@meerderweert.nl)

Interne begeleiding onderbouw: Margo Janssen (m.janssen@meerderweert.nl)
Interne begeleiding bovenbouw:  Hanneke van Keulen (h.vankeulen@meerderweert.nl)
ICT-er: Ralph Wulms (r.wulms@meerderweert.nl) 

OOP
Administratie: Dorij Hanssen (d.hanssen@meerderweert.nl)
Conciërge: Piet Greijmans
Vrijwilliger: Jan van Keulen
Vakdocent bewegingsonderwijs: Syb Peeters
Interieurverzorgsters: Truus Heuvelmans-Meulen, Helga Kremers-Tillemans en Jeanneke Verspaget